Szybki prysznic po pracach ogrodowych? Dzięki przyściennym odpływom liniowym jest to możliwe

Szybki prysznic po pracach ogrodowych? Dzięki przyściennym odpływom liniowym jest to możliwe

Praca na ogrodzie nie należy do czystych zajęć. Nie tylko narzędzia, ale i sam ogrodnik wymaga często mocnego czyszczenia po wykonanej pracy. Spacer do łazienki może spowodować konieczność sprzątania niemal całego domu. Alternatywą mogą być pomieszczenia gospodarskie z przyściennymi odpływami. Jak one działają? Poniżej wskazujemy ich największe zalety.

Jak wykończyć pomieszczenie gospodarskie?

Ogrodnik nie ma łatwo. Praca z roślinami kończy się najczęściej zabrudzonymi narzędziami, ciuchami, a grudki ziemi czasem dostaną się też do włosów. Dlatego też po pracy dobrze jest od razu umyć cały osprzęt. W przypadku prowadzenia oprysków szkodliwymi preparatami konieczne jest także opłukanie swojego stroju. Idąc w tym celu przez cały dom, pozostawiasz za sobą niebezpieczny dla innych domowników ślad. Dlatego też warto wykonać pomieszczenie gospodarskie tuż przy wejściu do domu.

Jak je wykończyć? Najlepszym materiałem są płytki ceramiczne, ponieważ najłatwiej je wyczyścić. Do tego koniecznie należy zainstalować odpływ liniowy. Jest to najlepszy sposób na odprowadzenie brudnej wody bezpośrednio do kanalizacji – bez używania wanienki czy mycia podłogi.

Dlaczego warto instalować odwodnienie liniowe?

Seria odpływów liniowych polskiego producenta ułatwia korzystanie z pomieszczeń gospodarskich. Prosty montaż, niska cena oraz estetyka to tylko początek zalet tego rozwiązania. Kupując odwodnienie liniowe, możesz zrezygnować z wanienek do mycia. W odróżnieniu od odpływu punktowego, odwodnienie liniowe wiper nie wymaga skosów schodzących się w jednym miejscu. Co jeszcze warto wskazać w przypadku odpływów liniowych polskiego producenta?

  • Można je umieścić wzdłuż ścian, gdzie nie będą przeszkadzały.
  • Umożliwiają korzystanie z myjki ciśnieniowej – głębokie kanały zbiorą praktycznie każdą ilość wody.
  • Każdy odpływ zaopatrzony został w maskownicę chroniącą przed wpadnięciem do środka, a także zwiększającą estetykę rozwiązania.
  • Seria odpływów liniowych od Vogi sklep sprawdzą się w każdym typie łazienki czy pomieszczenia gospodarczego.

Odpływ liniowy przyścienny to rozwiązanie typu „must have” dla każdego ogrodnika.

Gdzie można kupić odwodnienie liniowe?

Projektujesz własne pomieszczenie gospodarskie? Przyścienny odpływ liniowy możesz zakupić w Vogi sklep. Znajdziesz tam także wsparcie specjalistów, którzy doradzą, jak wybrać i zainstalować własny system odwodnienia. Zestaw zawierający odpływ będzie zawierał także materiały potrzebne do wykonania podłączenia do kanalizacji. Sprawdź sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like